administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Sadarbības nosacījumi


Veikt pasūtījumu mūsu mājaslapā ir ļoti vienkārši!
 

 

1. PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA

 

Izvēlieties Jūs interesējošās preces, atzīmējiet vēlamās krāsas un materiālus. Veicot pasūtījumu, norādiet savu personīgo un kontaktinformāciju (lūdzu, pārbaudiet kontaktinformācijas pareizību, lai izvairītos no kavēšanās). Pēc kāda laika ar Jums sazināsies mūsu konsultants, lai saskaņotu ar Jums piegādes laiku, apmaksas veidu un precizētu pasūtījuma detaļas.

Pasūtījumu varat veikt arī pa telefonu vai ar e-pasta palīdzību, taču mūsu interneta veikals joprojām paliek vienkāršākais un ērtākais veids.

 

2. LĪGUMA NOSLĒGŠANA

 

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas mēs Jums sastādīsim līgumu, kura piemēru Jūs varat apskatīt šeit. Pēc līguma izskatīšanas un parakstīšanas mēs Jums nosūtīsim rēķinu par avansa maksājumu 30, 50 un 100 %.


3. APMAKSA

 

Apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījumu uz līgumā norādīto bankas kontu. Pēc priekšapmaksas saņemšanas nosūtām Jūsu pasūtījumu uz ražošanu.


4. PIEGĀDE

 

Pēc līgumā noteiktā termiņa beigām mūsu konsultants ar Jums sazināsies, lai vienotos par mēbeļu piegādes un uzstādīšanas laiku.


5. PASŪTĪJUMA SAŅEMŠANA

 

Pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs parakstāt pieņemšanas-nodošanas aktu un apmaksājat atlikušo pasūtījuma summu.


6*. GARANTIJA

 

Visām mūsu precēm mēs piedāvājam 2 gadu garantiju.

 

Gadījumā, ja kaut kādā posmā Jums rodas jautājumi, Jūs vienmēr varat sazināties ar mums telefoniski vai ar e-pasta palīdzību un mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt.