administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Palīdzība

Biežāk uzdotie jautājumi
 

 

MINIMĀLĀ PASŪTĪJUMA SUMMA

 


Jūs varat pasūtīt jebkuru izstrādājumu mūsu mājaslapā, neatkarīgi no tās cenas. Izstrādājuma cenai vienmēr tiek pieskaitītas piegādes izmaksas, kas tiek individuāli aprēķinātas un saskaņotas ar Jums. 

 

 

 

PREČU PIEEJAMĪBA NOLIKTAVĀ

 


Mums nav noliktavas. Tāpēc visi mūsu pasūtījumi tiek ražoti pēc pasūtījuma. 

 

 

 

CIK ĀTRI TIEK VEIKTA PASŪTĪJUMA PIEGĀDE

 


Parasti piegāde aizņem 1-5 dienas no pasūtījuma izgavatošanas datuma ražošanā. 

 

 

 

CIK ILGU LAIKU AIZŅEM PASŪTĪJUMA RAŽOŠANA

 


Vidēji pasūtījums tiek izpildīts mēneša laikā, bet lielas noslogotības gadījumā piegādes datumi tiek aprēķināti individuāli. Ražošanas termiņi tiek atrunāti līgumā, kuru mēs slēdzam ar pasūtītāju un saskaņojam piegādes termiņus ar precizitāti 2-3 darba dienas. 

 

 

 

PIEGĀDES IZMAKSAS

 


Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas individuāli , jo tas ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma un svara, kā arī no piegādes atrašanas vietas. Ja Jūs vēlaties precizēt piegādes izmaksas, lūdzam sazināties ar mūsu administratoru telefoniski vai ar e-pasta palīdzību. Dažos gadījumos mēs piegādājam mēbeles ar transporta kompāniju palīdzību, kuru darbinieki arī veic pasūtījuma izkraušanu Jūsu norādītajā vietā.

 

 

 

KĀ PASŪTĪT BIROJA MĒBELES "PĒC PASŪTĪJUMA" BEZ DIZAINERA

 


Parasti, pasūtot mēbeles ir nepieciešams ņemt vērā telpu plānojumu. Mēs izstrādājām izstrādājumu līniju, kas ļauj Jums patstāvīgi izvēlēties nepieciešamās biroja mēbeles ātri un vienkārši. Jums nav nepieciešamības izsaukt dizaineru projekta izstrādei. Mūsu mājslapā Jūs varat aprēķināt pilnas Jūsu biroja iekārtošamas izmaksas. Un viss, kas ir jādara, tas ir jāizveido piedāvāto moduļu komplektu it kā spēlējot konstruktoru. Tomēr, ja Jums rādīsies kādi jautājumi, mēs būsim priecīgi palīdzēt tās atrisināt. Lūdzam sazināties ar mums telefoniski, vai izmantojot e-pastu.