administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs

Vertikālās žalūzijas 127 mm

Vertikālās žalūzijas

---
---
---
cm
cm
Cena: EUR 0.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Vertikālās žalūzijas satāv no vertikālām auduma loksnēm - lamelēm un ērtu regulēšanas mehānismu. Šāda veida žālūzijas ir populāras birojos, izglītības iestādēs, mediciniskās iestādēs un citās iestādēs. Šādas žalūzijas ir viegli tīrīt, kā arī uz viņām praktiski putekļi neturās. Mēs piedāvājam žalūzijas ar lameles platumu 127 mm, kas ir paredzētas lieliem logiem aktu zālēs un sporta zālēs, kā arī lieliem logiem birojos, izglītības iestādēs un medicīnas iestādēs kabinetos. Daži vertikālo žalūziju audumi var nodrošināt telpu tumsumu līdz 70%. Vertikālajām žalūzijām mēs piedāvājam iespēju izvēlēties līdz pat trim lameļu krāsām uz vienu logu, lai jūs varētu atrast interesantu dizaina risinājumu savam interjeram. Cena par 1 kvadrātmetru ir norādīta katrā auduma nosaukumā.

Izmantojot konfiguratoru vertikālajām žalūzijām un instrukcijām izmēru noņemšanai, jūs varat aprēķināt nepieciešamo žalūziju izmaksas un veikt pasūtījumu.  Pasūtot, tiek aprēķinātas minimālās izmaksas par vienu produktu kā par pilnu vertikālo žalūziju kvadrātmetru.
- kā veikt mērījumus, žalūziju stiprināšanai logu ailēs
- kā veikt mērījumus, žalūziju stiprināšanai uz sienas pirms logu ailēm
- kā noteikt vēršanas vizienu

Ja pasūtījuma noformēšana un izmēru veikšana jums sagādā grūtības, jūs varat izsaukt mūsu speciālistu, iepriekš vienojoties par izbrauciena noteikumiem.

 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit