administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs

Rullo žalūzijas parasts audums

Rullo žalūzijas "diena-nakts"

Rullo žalūzijas

---
cm
cm
Cena: EUR 0.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Rullo žalūzijas sastāv no auduma, kas uztīts uz horizontālas ass un ir aprīkotas ar mehānismu nolaišanai un pacelšanai ar ķēdes palīdzību. Rullo žalūziju audumi ir putekļus atgrūdoši, tie neizbalē saulē, nav jāmazgā. Rullo žalūzijas var aptumšot telpu līdz pat 95%. Tāpat rullo žalūziju audeklu var pasūtīt no auduma "diena/nakts", lai vienam logam varētu iestatīt dažādas aptumšošanas pakāpes. Visiem audumiem ir dažādi audekla platuma ierobežojumi, kam noteikti jāpievērš uzmanība, veicot pasūtījumu. Maksimālais auduma platums ir norādīts krāsu katalogā kopā ar krāsas apzīmējumu uz ko ir jāvērš uzmanība veidojot pasūtījumu. Cena par 1 kvadrātmetru,  katram audumam ir norādīta nosaukumā.

Izmantojot konfiguratoru rullo žalūzijām un instrukcijām izmēru noņemšanai, jūs varat aprēķināt nepieciešamo žalūziju izmaksas un veikt pasūtījumu.  Pasūtot, tiek aprēķinātas minimālās izmaksas par vienu produktu kā par pilnu rullo žalūziju kvadrātmetru.
- kā veikt izmērus žalūziju stiprināšanai loga ailēs
- kā veikt izmērus žalūziju uzstādīšanai pie sienas piems logu ailēm

Ja pasūtījuma noformēšana un izmēru veikšana jums sagādā grūtības, jūs varat izsaukt mūsu speciālistu, iepriekš vienojoties par izbrauciena noteikumiem.

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit