administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs

Rullo žalūzijas parasts audums

Rullo žalūzijas "diena-nakts"

Rullo kasēšu tipa žalūzijas

---
cm
cm
cm
cm
Cena: EUR 0.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Kasešu tipa rullo žalūzijas sastāv no auduma, kas uztīts uz horizontālas ass, un ir aprīkotas ar mehānismu nolaišanai un pacelšanai, izmantojot ķēdi. Žalūzijas tiek piestiprinātas tieši pie paša PVC loga profila un atverot loga vērtni, audums paliek nospiests pret stiklu, izmantojot plastmasas vadotnes. Rullo žalūziju audumi ir putekļus atgrūdoši, tie neizbalē saulē, nav jāmazgā. Rullo žalūzijas var aptumšot telpu līdz pat 95%. Tāpat rullo žalūziju audekls ir pasūtāms no dienas/nakts auduma, pateicoties kam vienam logam var iestatīt dažādas aptumšošanas pakāpes. Visiem audumiem ir dažādi audekla platuma ierobežojumi, kam noteikti jāpievērš uzmanība, veicot pasūtījumu. Maksimālais auduma platums ir norādīts krāsu katalogā kopā ar krāsas apzīmējumu uz ko ir jāvērš uzmanība veidojot pasūtījumu. Cena par 1 kvadrātmetru, katram audumam ir norādīta nosaukumā.

Izmantojot konfiguratoru rullo kasešu tipa žalūzijām un instrukcijām izmēru noņemšanai, jūs varat aprēķināt nepieciešamo žalūziju izmaksas un veikt pasūtījumu.  Pasūtot, tiek aprēķinātas minimālās izmaksas par vienu produktu kā par pilnu rullo kasešu tipa žalūziju kvadrātmetru.
- kā veikt izmērus rullo kasešu tipa žalūzijām

Ja pasūtījuma noformēšana un izmēru veikšana jums sagādā grūtības, jūs varat izsaukt mūsu speciālistu, iepriekš vienojoties par izbrauciena noteikumiem.

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit