administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs

LKSP krāsa 18mm

Galda virsmas krāsa 38 mm

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Skapītis ar izlietni

---
---
Cena: EUR 566.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Skapītis izgatavots no 18 mm bieza LKSP, detaļu malas apstrādātas ar 2 mm biezu plastikāta maliņu. 38 mm bieza galda virsma pārklāta ar 0,4 mm biezu plastiku. Galda virsmā uzstādīta metāliska izlietne FRANKE un ūdens maisītājs FRANKE.  Ūdens maisītājs un izlietne ir nokomplektētas ar savienojumiem, lai būtu iespēja pieslēgt ūdens komunikāciju tīkliem. Durvju cilpas paredzēti vismaz 80000 atvēršanas cikliem. Skapītis ir novietots uz regulējamam kājam, kas kompensē iespējamus grīdas nelīdzenumus. Jūsu kabinetam vai procedūru telpai  varat izvēlēties  nepieciešamo skapi, uz grīdas liekamu skapīti vai pie sienas stiprināmu skapīti. 

Skapja krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Krāsa LKSP 18 mm".
Galda virsmas krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Virsmas krāsa".

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātas krāsas noklikšķiniet uz jebkuru katalogu pa kreisi no apraksta, pēc tam vēlreiz uz jebkuru krāsu. Šādi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties krāsas katalogos. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit