administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs

LKSP krāsa 18mm

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Skapis šaurs

---
Cena: EUR 328.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Skapis izgatavots no 18 mm bieza LKSP, detaļu malas apstrādātas ar 2 mm biezu plastikāta maliņu. Skapja apakšējā daļā izvietoti 2 plaukti u 1 atvilktne. Durvju cilpas un atvilktņu mehānismi paredzēti ne vismaz 80000 atvēršanas un izbīdīšans cikliem, atvilktņu izbīdāmas malas ir metāliskas. Augšējā skapja daļā durvju iekšpusē ir izvietoti 5 plaukti un 5 atsevišķi nodalījumi maziem iepakojumiem. Abas durvis un atvilktne ir slēdzamas. Skapis ir novietots uz kājiņām, kuras ir iespējams regulēt, lai kompensētu iespējamus grīdas nelīdzenumus. Jūsu kabinetam vai procedūru telpai  varat izvēlēties nepieciešamo skapi, uz grīdas liekamu skapīti vai pie sienas stiprināmu skapīti. 
Skapja krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Krāsa LKSP 18 mm".
Durvju atvēršanu pa labi vai pa kreisi Jūs varat izvēlēties lodziņā "Atvēršanas veids".

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātas krāsas noklikšķiniet uz katalogu pa kreisi no aparaksta. Šādi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties LKSP krāsu. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit