administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs


 

LKSP krāsa 18mm

Metāla rāmja krāsa RAL

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Vienvietīgs skolas sols ar glabāšanas kasti, ar augstuma regulējumu

---
---
Cena: EUR 103.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Skolas sols ir izgatavots no metināta metāla rāmja, kas nokrāsots pulverkrāsojuma tehnoloģijā. Paceļamā galda virsma un kaste skolas piederumu glabāšanai ir  izgatavoti no 18mm bieza LKSP. Galda virsmas malas ir apstrādātas ar 2mm biezu plastikāta maliņu. Galda virsmas stūri ir noapaļoti. Plaukts ar padziļinājumu skolas piederumu glabāšanai tiek izgatavots no MDF ar plēves pārklājumu. Sols ir aprīkots ar āķi skolas somai.
Formējot pasūtījumu izvēlaties Jums nepieciešamo  augstuma grupu lodziņā "Augstuma grupa".  Augstuma grupas izvēle neietekmē cenu.
 
Augstuma grupa Sola augstums Skolēna augums
no 2. līdz 4. 52-58-64cm 115-160cm
no 4. līdz  6. 64-70-76cm 160 cm un garāks

Krāsu LKSP Jūs varat izvēlēties lodziņā "Krāsa LKSP 18 mm"
Metāla krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Metāla rāmja krāsa RAL"

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātās krāsas, noklikšķiniet uz jebkuru katalogu pa kreisi no apraksta, pēc tam vēlreiz  uz jebkuru krāsu. Šādi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties krāsas katalogos. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit