administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs

LKSP krāsa 18mm

Metāla rāmja krāsa RAL

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Skapis ar iebūvētu soliņu un plauktu bērnu darbiem

---
---
---
---
---
Cena: EUR 174.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Skapītis izgatavots no 18 mm bieza LKSP, detaļu malas apstrādātas ar 2 mm biezu plastikāta maliņu. Katrā nodalījumā divi āķīši apģērbam un plaukts cepurei, cimdiem. Drēbju nodalījumam augšā un apakšā ir atstāti caurumi gaisa cirkulācijai. Durvju cilpas paredzētas vismaz 80000 atvēršanas cikliem. Skapīša augšā ir paredzēta vieta bērnu izstādes darbu novietošanai.  Zem soliņa uzstādīts nokrāsots metāla plaukt āras apaviem.Skapīti ir iespējams izgatavot no 2 līdz 5 vietām. Skapiša augstums - 150 cm.
Vietu skaitu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Vietu skaits".
 
Vietu skaits Skapīša garums
2 55 cm
3 82 cm
4 109 cm
5 136 cm

Vienkrāsaina skapīša izgatavošana no LKSP Jums ir jānorāda visos lodziņos vienāda krāsa.
Krāsaina skapīša izgatavošanai no LKSP Jums katrā lodziņā ir jāizvēlas nepieciešama krāsa.  
Izvēloties korpusa krāsu Jūs nosakat kādā krāsā tiks izgatavots korpuss un visi plaukti. Izvēloties 1 līdz 3 krāsu Jūs nosakat LKSP krāsu durtiņām. 
Metāla krāsu Jūs izvēlaties lodziņā "RAL krāsa".

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātas krāsas noklikšķiniet uz  jebkuru kataloga krāsu pa kresi no apraksta,pēc tam vēlreiz uz jebkuru krāsu. Šādi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties krāsas katalogos.

Šo preci Jūs varat pasūtīt arī no līmētas 18 mm biezas masīvkoka priedes
. Koka izstrādājumu krāsošanai tiek izmantota laka uz ūdens bāzes, kas nav kaitīga bērniem. Preces cena no masīvkoka ir augstāka nekā no LKSP. Lai noskaidrotu izmaksas lūdzam sazināties ar mums un mēs pēc iespējas ātrāk atbildēsim uz Jūsu  jautājumiem. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit