administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
-10%
Preces Paraugs

LKSP krāsa 18 un 25mm

Galda virsmas krāsa 38 mm

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Velkmes skapis 120 cm

---
---
Cena: EUR 1155.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Skapis ir paredzēts eksperimentu veikšanai ķīmijas nodarbībās un tas ir sadalīts divās zonās: zona ķīmisko eksperimentu veikšanai un  vieta mācību līdzekļu uzglabāšanai. Skapis izgatavots no 18 un 25 mm bieza LKSP. Galda virsma izgatavota no 38 mm bieza LKSP, kas parklāta ar 0,5 - 0,8 mm biezu plastikātu. Detaļu malas apstrādātas ar 2 mm biezu plastikāta maliņu. Ķīmisko eksperimentu veikšanas vieta atdalīta ar organizsko stiklu, kas ir uzstādīts divos alumīnija rāmjos. Viens rāmis ir fiksēts, otrs ir uzstādīts uz pacelšanas mehānisma ar lēzenu aizvēršanu. Zona aprīkota ar ventilācijas divmotoru dzinēju, apaļu tērauda izlietni, krānu un divkāršu kontaktligzdu ar zemējumu un iebūvētu elektroinstalāciju.  
Galda virsmas krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņa "Galda virsmas krāsa".
LKSP krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Krāsa LKSP 18 un 25 mm".

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātās krāsas, noklikšķiniet uz jebkuru katalogu pa kreisi no apraksta, pēc tam vēlreiz  uz jebkuru krāsu. Šādi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties krāsas katalogos. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit