administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs

Galda virsmas krāsa 38 mm

LKSP krāsa 18 un 25mm

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Multifunkcionāls galds virtuvei

---
---
Cena: EUR 790.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Galds ir paredzēts mājturības un tehnoloģiju nodarbībām. Galda virsma izgatavota no 38 mm bieza LKSP, kas pārklāta ar  0,5 - 0,8mm plastikātu, pārējās detaļas ir izgatvotas no 18 mm bieza LKSP, detaļu malas apstrādātas ar 2 mm biezu plastikāta maliņu. Galds aprīkots ar tērauda izlietni un krānu, elektrisko plīts virsmu, cepeškrāsni un trīskāršu kontaktligzdu ar zemējumu un iebūvētu elektroinstalāciju. Galda iekšpusē ir 4 atvilknes ar diviem galda piederumu ieliktņiem, viens izbīdāms grozs un vairāki plaukti produktiem un traukiem. 
Galda virsmas krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Galda virsmas krāsa ".
LKSP krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Krāsa LKSP 18 un 25 mm".

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātās krāsa, noklikšķiniet uz jebkuru katalogu pa kreisi no apraksta, pēc tam vēlreiz  uz jebkuru krāsu. Šādi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties krāsas katalogos. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit