administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs

Galda virsmas krāsa 38 mm

LKSP krāsa 18 un 25mm

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Demonstrāciju galds 240 cm

---
---
Cena: EUR 876.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Galds ir paredzēts ķīmijas nodarbībām, un tas ir sadalīts divās daļās: vieta ķīmisko eksperimentu veikšanai un pasniedzēja darba vieta ar atvilkņu bloku, kas sastāv no četrām atvilknēm. Galds izgatavots no 18 un 25 mm bieza LKSP. Detaļu malas apstrādātas ar 2mm biezu plastikāta maliņu. Galda virsma izgatavota no 38 mm bieza LKSP,  pārklāta ar 0,5 - 0,8 mm biezu plastikātu. Ķīmisko eksperimentu veikšanas vieta ir aprīkota ar apaļu tērauda izlietni, krānu un trīskāršu kontaktligzdu ar zemējumu un iebūvētu elektroinstalāciju.
Galda virsmas krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņa "Galda virsmas krāsa".
LKSP krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Krāsa LKSP 18 un 25 mm".

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātās krāsas, noklikšķiniet uz jebkuru katalogu pa kreisi no apraksta, pēc tam vēlreiz  uz jebkuru krāsu. Šādi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties krāsas katalogos. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit