administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs

LKSP krāsa 18 un 25mm

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Katedras galds

---
---
Cena: EUR 257.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Pasniedzēja galds lekciju rīkošanai mācību iestādēs ir izgatavots no 25 un 18 mm bieza LKSP. Detaļu malas apstrādātas ar 2 mm biezu plastikāta maliņu.  Sānu  malas un galdu virsma tiek izgatavota no 25 mm bieza materiāla, bet dekoratīvajiem atdalījumiem starp galdiem  - 18 mm biezs materiāls. Pasūtot galdu vai komplektu, kas sastāv no galda un tribīnes lektoram, iesakām izvēlēties dekoratīvo apdares krāsu, kas atšķiras no sānu un galda virsmas krāsas. Izvēloties konfiguratorā no diviem piedāvātajiem izmēriem izstrādājuma garuma un to daudzuma ziņā, jūs viegli varēsiet piemeklēt sev vēlamo galda izmēru auditorijā.

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātās krāsa, noklikšķiniet uz katalogu pa kreisi no apraksta,  šadi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties LKSP krāsu.

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit