administration@l-bizness.lv +371 65 455 938 +371 29 417 094
  • 0 0.00Grozs
Preces Paraugs

LKSP krāsa 18mm

Galda virsmas krāsa 38 mm

Metāla rāmja krāsa RAL

Uzmanību! Krāsām ir tikai informatīvais raksturs. Krāsu uztvere monitorā ir atkarīga no daudziem faktoriem: spilgtuma, kontrasta, monitora veida, utt. Precīzu priekšstatu par krāsām var gūt, apskatot tos katalogā mūsu birojā, vai vienojoties ar mūsu kompānijas pārstāvi sniegt šādu iespēju.

Galds ar soliem (komplekts)

---
---
---
Cena: EUR 326.00 (ar PVN)
Preces apraksts
Komplekts sastāv no galda un diviem soliem. Galds un soli izgatavoti no metināta metāla karkasa, kas ir krāsots pulverkrāsojuma tehnoloģijā. Solu sēdvietas izgatavotas no 25 mm bieza LKSP. Sānu malas ir apstrādātas ar 2 mm plastikāta maliņu. Galda virsma izgatavota no 38 mm bieza LKSP un apstrādāta ar 0,5 mm plastikāta pārklājumu. Telpas uzkopšanas laikā solus iespējams piekārt kronšteinos zem galda virsmas. Pieejami 4 dažādi komplekta izpildījuma varianti - 4, 6 8 un 10 cilvēku izvietošanai. 

Galda nepieciešamo garumu un sēdvietu skaitu Jūs varat uzvēlēties lodziņā "Galda garums", kur tiek piedāvāti 4 izpildījuma varianti.
Galda virsmas krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Galda virsmas krāsa 38mm"
Solu sēdvietu krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "LKSP krāsa 18 mm".

Metāla krāsu Jūs varat izvēlēties lodziņā "Metāla rāmja krāsa RAL".

Lai pārskatītu un atlasītu piedāvātās krāsas, noklikšķiniet uz jebkuru katalogu pa kreisi no apraksta, pēc tam vēlreiz  uz jebkuru krāsu. Šādi Jūs varat pārskatīt un izvēlēties krāsas katalogos. 

? Nosūtīt jautājumu par šo produktu

Lai iepazītos ar informāciju par piegādes izmaksām, lūdzu noklikšķiniet šeit